Mercedes-Benz E Cabrio

Pokud cestujete rádi stylově, náš Mercedes-Benz E Cabrio je ideálním vozem pro Vás - poznejte progresivní tvary známé z třídy E, inovativní technologie a vynikající jízdní a aerodynamické vlastnosti.

Díky systému vyhřívání prostoru kolem hlavy AIRSCARF a inovativnímu řešení protivětrové clony AIRCAP je nyní jízda s otevřenou střechou daleko pohodlnější a pasažéři zůstávají takřka nedotčeni vzduchem proudícím při jízdě.

Výkonný motor kabrioletu

Ve spojení s výkonným osmiválcovým motorem dávajícím výkon přes 400 koní a se zrychlením za 5s na rychlost 100 km/h se z jízdy stává skutečný zážitek. Díky AMG paketu, 19“ AMG diskům kol a a xenonovým světlometům s denním svícením získává vůz dravý výraz.

Vůz také disponuje velmi luxusní výbavou, jakou je čalounění z jemné světlé kůže, obložení interiéru ušlechtilým dřevem, masážní, odvětrávané a vyhřívané sedačky, GPS navigace se Surround Sound systémem Harman/Kardon i komfortní vzduchové odpružení „Airmatic“. Samozřejmostí je také množství prvků pasivní i aktivní bezpečnosti PRE-SAFE.

zpět

Fotografie

HOTLINE 728 004 000
EMAIL iNFO@LIMOUSINE4000.CZ
Artfocus