Mercedes-Benz E Class

Bezpečné a pohodlné cestování

Mercedes-Benz E-class je synonymem pro bezpečné a pohodlné cestování. Jedná se o luxusní vůz s množstvím prvků aktivní i pasivní bezpečnosti, které jdou ruku v ruce s cestovním komfortem. Je jedno, jestli jedete na obchodní schůzku do vedlejší ulice, města, nebo země, protože Vaše cesta bude vždy příjemná.

Náš vůz nabízí pohodlí a eleganci výbavy Avantgarde, je vybaven stálým pohonem všech kol „4-Matic“, což mu v kombinaci s 18“ koly a LED světlomety s denním svícením dodává dynamický ráz. Uvnitř vozu Vás naopak ovládne luxus a komfort, interiér je čalouněný kvalitní kůží; obložení je z ušlechtilého dřeva; sedačky jsou vyhřívané a odvětrávané.

Digitální klimatizace umožňuje nastavení teploty pro všechna 4 sedadla; unikátní výhled z vozu je díky prosklené střeše „Panorama“ s elektronicky ovládaným zatemněním; atmosféru uvnitř pak podtrhuje speciální osvětlení interiéru „Ambiente“; pro větší komfort i diskrétnost jsou okna vybavena slunečními roletami; ve voze nechybí ani GPS navigace se Surround Sound systémem Harman/Kardon i komfortní vzduchové odpružení „Airmatic“.

 

zpět

Fotografie

HOTLINE 728 004 000
EMAIL iNFO@LIMOUSINE4000.CZ
Artfocus