Mercedes-Benz S long

Rádi bychom Vám představili naši vlajkovou loď - vrcholovou řadu vozů Mercedes-Benz, která je označována jako „S-class“. Abychom potvrdili představu o luxusní limuzíně, nechali jsme vůz vybavit veškerou nadstandardní výbavou zvyšující bezpečnost i komfort cestování. Bez obav tak můžeme tento vůz označit jako nejlepší, volně pronajímatelný Mercedes-Benz v České republice!

Prodloužená luxusní limuzína Mercedes

Naši pasažéři mohou využít více prostoru na zadních sedačkách díky verzi „Long“; unikátní výhled z vozu umožnuje prosklená „Panorama“ střecha s elektronicky ovládaným zatemněním; všechny sedačky mají aktivní masážní funkci, jsou elektricky nastavitelné, vyhřívané a odvětrávané s komfortními opěrkami a pamětí; celý interiér, palubní deska i strop jsou čalouněné jemnou kůží „Passion Exclusive“; obložení vozu je ušlechtilým dřevem s klavírním lakem „Designo“; speciální osvětlení interiéru zajišťuje systém „Ambiente“; skla jsou determální a protihluková vč. elektrických slunečních rolet; automatická klimatizace je ovladatelná i ze zadních sedaček s nastavením teploty pro všechny čtyři místa; 2x LCD obrazovky v opěrkách předních sedadel s nezávislým DVD přehrávačem a TV tunerem ve spojení se Surround Sound systémem Harman/Kardon; GPS navigace.

Servo dovírání dveří a zavírání kufru; AMG paket; 20“ AMG disky; xenonové světlomety s denním svícením; systém „Keyless-GO“ a mnoho dalšího. O aktivní bezpečnost se stará aktivní podvozek „Airmatic“; systém pohonu všech kol „4-Matic“; aktivní tempomat „Distronic“ s funkcí „PRE-SAFE“ a 10 airbagů.

zpět

Fotografie

HOTLINE 728 004 000
EMAIL iNFO@LIMOUSINE4000.CZ
Artfocus